PES 2014 Özel Hareketler (Çalım Atma, Pas, Şut)

PES 2014 oyununda yıldız oyuncuların özel hareketlerinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız cevabı yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2014 İçin Özel Hareketler Kombinasyonları

İçinde bulunduğumuz bu günlerde PES 2015 oyununun heyecanını yaşıyor olsak da halen bir önceki seri olan PES 2014 oyununu oynayan oyuseverler bulunmakta. Hem PES oyunu hemde rakibi FIFA oyunu birçok oyun konsollarında oynanmakta. Özellikle PlayStation bu futbol oyunlarının ilk tercihi.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer yandan bildiğiniz gibi gerçek hayatta yıldız futbolcuların kendilerine has özellikleri, özel hareketleri ve çalım teknikleri var. Bu durumu PES göz önünde bulundurmuş ve PES 2014 için yıldız oyunculara kendilerine özgü bu hareketleri yüklemiştir.

Ama bu yıldız oyuncuların hareketlerini PES 2014’te yapmak için oyun kolundaki farklı tuşlara farklı şekillerde basılmalı. Ne demek istediğimizi aşağıdaki videoyu izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Pro Evolution Soccer 2014
PES 2014 Futbol Oyunu
PES 2014 Özel Hareketler

PES 2014 Özel Hareketler

Özel çalım ve hareketler deyince tabi ki akla ilk gelen futbolcular Messi, Ronaldo, Xavi, Iniesta, Robben, Ribery gibi birçok futbolcu gelmekte. Birçok PES 2014 oyununu oynayan oyunseverler bu hareketleri yapmak ister tabi ki. Eğer sizde istiyorsanız işte bu oyuncuların özel çalımları ve özel hareketlerinin nasıl yapıldığı zevkle izleyin.

PES 2014 Özel Çalım Atma ve Özel Hareketler Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

PES 2014 Özel Hareketler (Çalım Atma, Pas, Şut) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.