PES 2014 Patch

1.16_01 ve 1.10

PES 2014 Patch güncellemesi sayesinde PES 2014 oyununda bir çok iyileştirme yapıldı ve hatalar giderildi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 19.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 562
Sponsorlu Bağlantılar

PES 2014 Güncelleme Yaması

3/5, Toplam: 1 kişi

Konami tarafından geliştirilen popüler futbol oyunu PES, 2014 sürümüyle de büyük beğeni topladı. Konami, PES 2014 ile birlikte kullanıcılara tamamen yenilenmiş olan grafik motorunu sunarken oyunda animasyonlarla birlikte geliştirilmiş oyun yapısına, duyarlı kalecilere ve daha gerçekçi stadyum atmosferlerine tanık olacaksınız. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen ve son yıllarda FIFA serilerinin gerisinde kalan PES, 2014 sürümü ile çıkış arıyor.

PES Son Sürüm Güncelleme Paketi

Grafik motoru üzerinde yapılan iyileştirmelerle birlikte yakın çekimler daha gerçekçi hale getirilmiş ve oyuncuları etkilemek için tüm ayrıntılar düşünülmüş. Ayrıca stadyum atmosferi ve sesler üzerine yapılan değişikliklerde kullanıcıları bekleyen bir başka sürpriz olarak öne çıkıyor.

Konami tarafından sunulan yeni güncelleme paketi özellikle formalarda yaşanan sorunlar giderilmiş, bazı kullanıcılarda yaşanan maç öncesi donma sorunları ortadan kaldırılmıştır. Yine Konami tarafından verilen bilgilere göre yama, transfer ücretlerinde görülen hataları giderecek, transfer süresinin son gününde karşılaşılan sonuç sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Sizde PES 2014 sürümünüz için geliştirilen bu yeni yamayı yükleyerek karşılaştığınız sorunları giderebilirsiniz.

Not: Verilen indirme bağlantısında indirmeniz gereken ilgili linkleri ve açıklamayı görebilirsiniz. DVD kutulu satın alanlar 1.16 sürümü, dijital satın alanlar ise 1.10 sürümünü indirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PES 2014 Patch İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.