PES 2015 Çim Yaması

PES 2015’i daha canlı ve net görüntü ile oynamak istiyorsanız grafik yamasını kurun. Detaylar yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Boyut 1.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 9.612
Sponsorlu Bağlantılar

PES 2015 İçin HD Kalitesinde Çim Yaması

4.24/5, Toplam: 41 kişi

PES 2015 satışa çıktı ve bu oyunu oynayanlar yavaş yavaş kıyaslamalar yapmaya da başladı. Özellikle en büyük rakibi FIFA 15 ile kıyaslanan bu oyun grafik kalitesi anlamında Fifa’nın gerisinde kaldı diyebiliriz. Çünkü grafikler cansız ve solgun görünmekte. Özellikle stadyumların zeminleri.

Oyun bakımından gerçekçi bir oyun tarzına sahip PES 2015 grafiksel olarak aynı kaliteyi yakalayamamış. Bunu stadyumların çimlerine baktığınız zaman çok daha net görülmekte. Ama yamalarla bu açık kapatılacak türden bir sorun. İndireceğiniz bu grafik yamasını özellikle çimlerde çok daha net göreceksiniz. Farkı gördüğünüzde PEs 2015’in ne kadar soluk bir renk kalitesine sahip olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

PES 2015
PC İçin Pro Evolution Soccer 2015 Futbol Oyunu

Bu yamayı kurduktan sonra bilgisayarınız zorlanırsa görüntü kalitesini düşürebilirsiniz. Görüntü kalitesini düşürdüğünüz zaman yamanın etkisi kaybolmaz ve canlı renklilik kalır.

Pes 2015 grafik çim yaması-1

Grafik Yaması Nasıl Kurulur?

Son derece basit bir kurulumu olan bu yamada yapmanız gereken tek şey yamayı PES 2015 kurulum yerine kopyalamak. Zaten eğer siz PES 2015’i kurarken kurulum yerini değiştirmediyseniz oyun “C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2015” adresinde kuruludur. Sizde yamayı buraya kurun. Nasıl kurulduğuna dair bilgileri yama dosyası içinde de bulabilirsiniz. Farkı aşağıdaki resimden de görebilirsiniz.

Pes 2015 grafik çim yaması-2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PES 2015 Çim Yaması” İçin 9 Cevap

PES 2015 Çim Yaması İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.