PES 2015 Myclub (Rakiple Bağlantı Kurulamıyor) Hatası ve Çözümü

PES 2015 oyununun online sorunu olan rakiple bağlantı kurulamıyor veya rakip bulunamıyor hatasının çözümü için alternatifler yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Online Oynamak İsteyenlerin Sorunu

PES 2015 oyunu sevenler satın aldıkları oyunda büyük bir sorun yaşamaktalar. Rakiple bağlantı kurulamıyor hatası, rakip bulamama hatası, rakiple oynarken oyundan kopma hatası gibi hatalar insanları canından bezdirmiş durumda. Yani Konami’nin sunucularında (serverlarda) sorun olduğu kesin. Öyle ki ünlü oyun satışı sitesi Steam, PES 2015 Demo satışını dünya genelinde kaldırdı. Yani şu anda dünyanın hiçbir yerinde Steam’den PES 2015 Demo indiremezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2015 online hatası ve çözümü

Sorunu yaşayanlar ara sıra sunucunun düzeldiğini ve rakiple bağlantı kurulduğunu ama bir süre sonra tekrar bağlantının koptuğunu belirtmekteler. Peki bu sorun ne olacak. Size birkaç alternatif çözüm söyleyeceğim. Bu çözümler oyunu oynayabilenlerin kendilerinin geliştirdikleri çözümler. Yani hiçbirinin garantisi yok.

PES 2015
PC İçin Pro Evolution Soccer 2015 Futbol Oyunu

Alternatif Çözümler

Öncelikle şunu belirtelim ki sorunun nedenlerinden birisinin korsan oynayanların yüzünden olduğu sanılmakta. Gelelim alternatif çözümlere;

>>> Uyumluluk ile ilgili olabilir. Bu yüzden uyumulukğu değiştirmenizi öneririz. Ama uyumluluğu değiştirdikten sonra oyunu yönetici olarak açın. Bütün uyumlulukları deneyin. Eğer bu çözüm olmazsa ayarları eski haline getirin.

>>> Portları kapatıp tekrar açın.

Başka çözüm alternatifleri olduğunda sizlerle paylaşacağız. Ayrıca sizlerinde alternatifleri varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

PES 2015 Myclub (Rakiple Bağlantı Kurulamıyor) Hatası ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.