PES 2015 Oyununda Siyah Ekran Hatası ve Çözümü

PES 2015’de Konami yazısından sonra oyun öylece siyah ekranda kalıyorsa yazımıza bir göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Açılmıyor

PES 2015 oyunu hem satışa çıktı hemde demo sürümü çıktı. Çıkmasına çıktı ama bir takım sorunlar PES 2015 sevenleri oldukça üzmekte. Özellikle online olarak dünya çapında rakiplerle oynamak isteyenler halen sorun yaşamaya devam etmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2015 Yaşanan sorunlardan birisi de siyah ekran sorunu. Bazı PES 2015 oyunu oynayanlar oyunu açarken Konami yazısından sonra oyunun açılmadığını öylece kaldığını belirtmekteler. Yani ekranda siyah bir ekran oyun yükleniyor ama bir türlü yüklenmiyor.

PES 2015 siyah ekran hatası

 

PES 2015
PC İçin Pro Evolution Soccer 2015 Futbol Oyunu

Bu sorunun nedeni bilgisayarınızın ekranı, ekran kartı ile alakalı olabilir. Eğer sizde bu sorunu yaşıyorsanız “C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2015 klasörü içinde “settings.exe” dosyasını açın.

PES 2015 tam ekran ve ekran çözünürlüğü

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi çözünürlük bölümünde bilgisayarınıza göre bir çözünürlüğü seçin. Bütün çözünürlükleri denemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca görüntü kalitesini de düşük yapmayın. Minimum orta yapın.

PES 2015 Tam Ekran Nasıl Yapılır? PES 2015 Ekran Çözünürlüğü Ayarı İçin Tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

PES 2015 Oyununda Siyah Ekran Hatası ve Çözümü” İçin 12 Cevap

  1. iyi akşamlar herkese.. pes 2015 cd den yükledim sorunlarını hallettim. oyunu açtım takımları seçip ayarlamaları yaptıktan sonra maçı başlat diyorum ve game tips(oyun ipuçları) geliyor. normalde belli bir süre sonra maç başlıyor ama bende game tips kapanmıyor saatlerce oyun ipuçları veriyor oyun başlamıyor… yardımcı olabilecek olan varmı?

PES 2015 Oyununda Siyah Ekran Hatası ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.