PES 2015 Tam Ekran Nasıl Yapılır? PES 2015 Ekran Çözünürlüğü Ayarı

PES 2015 oyununda tam ekran modu sorunu yaşıyorsanız veya ekran çözünürlüğünüz, görüntü kaliteniz bozuksa yazımızı okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Pencere Modundan Kurtulun

Yakın zamanda satışa çıkan Pro Evolution Soccer 2015 yada kısaca PES 2015 oyunu birçok oyunsever tarafından şuanda oynanmakta. Dolayısıyla oyunla ilgili hatalarda gün yüzüne çıkmakta. Bunlardan birisi de oyunun pencere modunda açılması. Hiç kimse PES 2015 oyununu pencere modunda oynamak istemez. Dolayısıyla tam ekran yapmak gerekmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun için yapacağınız işlem çok basit. Eğer PES 2015 oyununu kurarken oyun kurulum yeri ile ilgili bir değişiklik yapmadıysanız yani hep ileri-ileri tıkladıysanız “C:\Program Files (x86)\Pro Evolution Soccer 2015” yolunu izleyerek buradaki “Pes 2015 settings.exe” dosyasını bulun ve çift tıklayarak çalıştırın.

PES 2015
PC İçin Pro Evolution Soccer 2015 Futbol Oyunu

PES 2015 tam ekran oynama

Karşınıza çıkan ekranda hem tam ekran hem görüntü kalitesi hemde çözünürlük ile ilgili bilgilerini göreceksiniz.

PES 2015 tam ekran ve ekran çözünürlüğü

Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi “Ekran Modu” bölümünde tam ekran yapabilirsiniz.

Ekran Çözünürlüğü ve Görüntü Kalitesi

PES 2015 oyununda ekran çözünürlüğünü ve görüntü kalitesini değiştirme imkanınız da var. Bilgisayarınızın monitörüne en uygun çözünürlüğü seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca görüntü kalitesini düşük yaparsanız bazı görüntüler kaybolacaktır. Bu nedenle düşük görüntü kalitesini seçmemenizi öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

PES 2015 Tam Ekran Nasıl Yapılır? PES 2015 Ekran Çözünürlüğü Ayarı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.