PES 2016 Klavye Ayarları

PES 2016 oyununda klavye ayarlarının nereden ve nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız detaylı bilgi yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

PES 2016 Gamepad Ayarları

Pro Evolution Soccer 2016 oyunu bilindiği gibi birçok platform için satışa sunuldu. Eğer PES 2016 oyununu oyun kolu ile oynayacaksanız öncelikle kendinize göre kol ayarlarını yapmanız gerekir. Bunun için yapanız gereken işlemler şöyle; Eğer PES 2016’i kurarken kurulum yerini değiştirmediyseniz kurulumun yapıldığı klasörü açın ve buradaki “Settings.exe” isminde dosyaya çift tıklayarak açın. Karşınıza aşağıdaki resimde olduğu gibi bir pencere çıkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

pes 2016 klavye ayarları

Bu pencerede birçok sekme mevcut. Bu sekmeler “Görüntüle”, “Klavye”, “KntrlChz”, “Ses”, “Online” ve “Özellikler”.

PES 2016 Demo (PC)
PC İçin Pro Evolution Soccer 2016 Demo
PES 2016 Demo
Pro Evolution Soccer Demo Oyunu

Siz bu sekmelerden “Klavye” sekmesine geçin. Değiştirmek istediğiniz tuşun bulunduğu alana tıklayın ve ardından olmasını istediğiniz tuşa basın. Böylece o tuş değişmiş olacak. Bu işlemi değiştirmek istediğiniz bütün alanlar için yapın. Böylece gamepad yani oyun kolu ayarlarını yapmış olacaksınız. Klavye sekmesine tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

pes 2016 klavye ayarları-2

Burada “X” yazan yere tıklayıp klavyeden “D” tuşuna basın. Daha sonra “A” yazan yere tıklayıp klavyeden “S” tuşuna basın. Sonrasında “B” yazan yere tıklayıp klavyeden “A” tuşuna basın. Bunların altında kalan 5 boş alana ise sırasıyla 1, 2, 3, 4 ve 5 rakamlarını yazıyoruz ve “OK” butonuna tıklıyoruz. Pencere son olarak aşağıdaki gibi gözükecektir.

pes 2016 klavye ayarları-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

PES 2016 Klavye Ayarları” İçin Bir Cevap

PES 2016 Klavye Ayarları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.