PhotoLab FREE – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Acemi yada profesyonel fotoğraf düzenleyicileri için geliştirilen PhotoLab isimli bu uygulama sayesinde fotoğraflarınız üzerinde detaylı düzenlemeler yapabilirsiniz. Güçlü bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan PhotoLab isimli uygulama ile oluşturduğunuz fotoğraflar Pinterest, Instagram, Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Resimleriniz için birden fazla efekt kullanabiliyorsunuz. Görüntüler üzerinde metin yazabilir, özel Unicode karakterlerini kullanabilir ve metinlerin renk, boyut gibi özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Çok sayıda sanatsal görünümler içerir. Fotoğrafları yeniden boyutlandırma ve uygulamadan önce fotoğrafları istediğiniz gibi döndürme işlemi yapabilirsiniz. Ton, Sepya , Klasik vb renk efektlerini uygulayabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınıza Parlaklık , Kontrast, Renk , Doygunluk vb işlemleri uygulayabiliyorsunuz. Arıca kırmızı göz etkisini de ortadan kaldırabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilir ve kırpabilirsiniz.

Birbirinden güzel çerçeveleri de kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınıza güzel bir dijital çerçeve seti uygulayabilirsiniz. Oluşturduğunuz görüntüleri iletişim görüntüsü olarak ayarlayabilir veya ana ekran duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz !

“PhotoLab FREE” Ekran Görüntüleri

PhotoLab FREE - BlackBerry 1 PhotoLab FREE - BlackBerry 2 PhotoLab FREE - BlackBerry 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PhotoLab FREE – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.