PhotoMath

Son Sürüm

PhotoMath uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda metamatik denklemlerinin ve fonksiyonlarını kolaylıkla çözebileceksiniz. Özellikle öğrenciler için oldukça faydalı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 11.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 90
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Matematik Problemlerini Çözme Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

iOS ya da diğer platformlarda eğitim konularıyla ilgili pek çok uygulama bulunmasına karşın başta Matematik ve Fen Bilimleri gibi alanları içeren pek fazla uygulama yer almıyor. PhotoPay Ltd. tarafından geliştirilen PhotoMath uygulaması, son dönemde market üzerinde sunulan en kullanışlı uygulamalar arasında yer alıyor. Eğitim gören kişiler ya da ebeveynler tarafından kullanılabilecek bu uygulama basit bir ifade ile fonksiyonel hesaplar yapmanızı sağlıyor.

Hızlı ve Sorunsuz İşlem Yeteneği

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama bir akıllı cihaz üzerinde kullanılabilecek en akıllı uygulamalardan birisidir. Uygulamada problemin çözümü için yalnızca aygıtın kamerası ile problemi çekmeniz yeterlidir. Uygulama, kağıt üzerinde ki soruyu otomatik olarak algıladıktan sonra kullanıcıya cevabı sunacaktır.

PhotoMath uygulamasının bir diğer önemli özelliği ise soru çözümünü aşama, aşama görebilmenizdir. Dilerseniz uygulama üzerinde doğrudan sorunun cevabına ulaşabilir dilerseniz uygulama tarafından sunulan çözüm aşamalarına göz atarak nerede eksik ya da yanlış yaptığınızı daha iyi görebilirsiniz. Uygulama ile yapılabilecek konular arasında temel aritmetik, kesirler, ondalık sayılar, lineer eşitlikler, logaritma ve fonksiyonlar gibi konular yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PhotoMath İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.