Photoshop Programına Alternatif Ücretsiz Programlar

Photoshop programına ücret ödemek istemiyorsanız ama Photoshop kadar profesyonel bir program arıyorsanız işte size en iyi Photoshop benzeri ve aynı zamanda ücretsiz olan programlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif ve Ücretsiz Photoshop Benzeri Programlar

Resim veya fotoğraf düzenleme programı denince akla ilk gelen program hiç şüphesiz Photoshop programıdır. Profesyonel bir resim düzenleme programı olan ve bütün dünyada kullanılan Photoshop programı maalesef ücretli.

Sponsorlu Bağlantılar

Dolayısıyla ücret ödemeden profesyonel resim düzenleme programı kullanmak isteyenlerde alternatif aramaya başlıyor. Peki Photoshop programı kadar iyi olupta ücretsiz olan bir program var mı? İşte cevabı…

Photoshop Alternatif Ücretsiz Programlar

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

Windows 8/Windows 8.1, Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş Adobe Photoshop Express programı ile ücretsiz olarak ve profesyonel bir şekilde resimlerinizi hem dokunmatik olarak hemde fareniz ile düzenleyebilirsiniz.

Windows 8.1/8 İçin Adobe Photoshop Express İndir Yüklehemen-indir1

Android İçin Adobe Photoshop Express İndir Yüklehemen-indir1

iOS İçin Adobe Photoshop Express İndir Yüklehemen-indir1

GIMP

GIMP

GIMP

GIMP programı da Photoshop programının resim düzenleme araçlarını bünyesinde barındıran bir program. Photoshop programında yaptığınız birçok işlemi GIMP programı ile yapabilirsiniz. Çünkü çalışma mantığı aynı.

Windows İçin GIMP İndir Yüklehemen-indir1

Pixlr Editor

Pixlr Editor programı da yine ücretsiz ve Photoshop programına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir program. Resimlerinize çeşitli efektler verebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. İnternet tarayıcı tabanlı olarak çalışan bu resim düzenleme programı sayesinde bilgisayarınıza yazılım yüklemeden resimlerinizi Photoshop kalitesinde düzenleyebilirsiniz.

Pixlr Editor

Pixlr Editor

Pixlr programı ile çevrimiçi bir şekilde yani online olarak çalışabilirsiniz.

Pixlr Editor İndir Yüklehemen-indir1

Android İçin Pixlr Editor İndir Yüklehemen-indir1

iOS İçin Pixlr Editor İndir Yüklehemen-indir1

Paint.NET

Paint.NET programı, Microsoft tarafından geliştirilen bir program. Asıl geliştirilme sebebi Windows işletim sisteminde bulunan “Paint” programına alternatif olması idi.

Paint.NET

Paint.NET

Ama zamanla eklenen gelişmiş özellikler Paint.NET programını profesyonel bir program haline getirdi. Tabi ki ücretsiz kalmaya devam etti.

Windows İçin Paint.Net İndir Yüklehemen-indir1

PicMonkey

PicMonkey programı da yine ücretsiz ve Photoshop programına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir program. Resimlerinize çeşitli efektler verebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

PicMonkey

PicMonkey

İnternet tarayıcı tabanlı olarak çalışan PicMonkey resim düzenleme programı sayesinde bilgisayarınıza yazılım yüklemeden resimlerinizi Photoshop kalitesinde düzenleyebilirsiniz. PicMonkey programı ile çevrimiçi bir şekilde yani online olarak çalışabilirsiniz.

PicMonkey İndir Yüklehemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Photoshop Programına Alternatif Ücretsiz Programlar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.