Photoshop Touch for phone

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 134
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Telefonunuz için Adobe Photoshop Touch ile telefonunuza Adobe Photoshop yazılımının eğlenceli ve yaratıcı olanaklarını getirdik. Çekirdek Photoshop özellikleri ile görüntüleri dönüştürün. Görüntüleri birleştirin, profesyonel efektler uygulayın ve sonuçları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Bütün kolaylılar artık telefonunuzda. Tablet versiyonunda aynı özelliklerin daha eğlencelisi var.

Katmanlar, seçim araçları, ayarlamaları ve filtreler gibi popüler Photoshop özelliklerini kullanarak akıllara durgunluk veren görüntüler oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızda en iyisini ortaya çıkarmak için klasik Photoshop özelliklerini kullanarak fotoğraflarınızı geliştirin. Kompozisyonunuzun tamamı, belirli bir katman veya seçilen bir alan için hassas ton ve renk ayarlamaları uygulayın. Boya efektleri, filtre fırçaları ve çok daha fazlasını kullanarak farklı bir şey oluşturun. Photoshop Touch ile sonsuz yaratıcı olasılıklar ortaya çıkarın.

Benzersiz kamera dolgu özelliği ile bir katman üzerinde bir alanı doldurmak için cihazınızın kamerasından yararlanın. Bu uygulama ile resimdeki bir insanın dış hatlarını seçip kamera ile fotoğraf çekerken ekrana yerleştirebilirsiniz. Böylece o anda çektiğiniz fotoğrafta başka resimden aldığınız kişilerde olur.

NOT: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN ÜRETİCİ SAYFASINA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Touch for phone Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Photoshop Touch for phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.