PicMonkey

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki fotoğraflarınızı Photoshop kalitesinde profesyonel olarak düzenleyebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 63.5 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Resim Düzenleme Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş PicMonkey uygulaması bir resim düzenleme uygulamasıdır. Edit kategorisinde dokunduğunuz zaman iOS cihazınızdan düzenlemek istediğiniz resmi seçiyorsunuz. Bu noktada resminizi ister iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden ister Dropbox’tan ister Facebook’tan isterseniz Flickr’dan seçebilirsiniz. Resminizi seçtikten sonra bu resmi kırpabilir, döndürebilir, parlaklık ve kontrast gibi renk ayarlarını düzenleyebilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Touch up kategorisinde ise resminiz üzerinde tıpkı Photoshop gibi fırçalar yardımı ile efektler verebilirsiniz. Bu bölüm dörde ayrılmış. Skin, mouth, eyes ve the rest. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bu bölümü kullanırken her bir bölümde birçok fırça ve düzenleme seçeneği var.

Design bölümünde ise iOS cihazınızda sıfırdan bir resim oluşturabilirsiniz. Collage bölümü ise adından da anlaşılacağı gibi kolaj yapma bölümü. Yani birden fazla fotoğrafı tek bir resimde toplayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ücretli resim düzenleme uygulamalarının yaptığı birçok işi ücretsiz olarak iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden yapabiliyorsunuz.

PicMonkey Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PicMonkey İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.