PicsArt - Photo Studio

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki resimlerinizi profesyonel bir şekilde düzenleyebileceğiniz güzel bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 66.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 161
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş PicsArt Photo Studio uygulaması ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Eğer fotoğraf işlerinde meraklı iseniz iOS cihazlar için geliştirilmiş PicsArt uygulaması tam size. PicsArt uygulaması ile fotoğraflarınızı iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde çok hızlı bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Kullanışlı bir fotoğraf editörü olan PicsArt ile uygulamaya fotoğraf yükleyerek manipülasyonu, maske, kolaj, çerçeve, sınır, çıkartma, metin efekti, küçük resim grafiği, belirtme çizgisi, kırpma, döndürme, renk ayarı gibi bütün değişiklikleri ve düzenlemeleri yapabilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanacağınız bu uygulamada fırça modunu kullanarak çeşitli resim efektleri yapabilirsiniz. Acemi bir resim editörü olduğunuzu düşünüyorsanız bu uygulama ile iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde profesyonel olabilirsiniz. PicsArt ile fotoğraflarınız üzerinde çizimler yaparak eserlerinizi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. PicsArt uygulaması SMS ve e-posta yoluyla arkadaşlarınıza üzerinde çalıştığınız emek verdiğiniz fotoğrafları gönderme hakkı tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

PicsArt - Photo Studio Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PicsArt - Photo Studio İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.