Plague Inc.

Son Sürüm

Plague Inc. oyunu diğer oyunlara nazaran farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Dünya nüfusunu yok etmeye çalışıyorsunuz ve en büyük silahınız virüsler olacak

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 56.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 566
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Virüs Bulaştırma Oyunu

Ndemic Creations tarafından geliştirilen son dönemin en popüler strateji oyunlarından birisi olan Plague, diğer strateji oyunlarından farklı olarak ilginç özelliklere sahiptir. Oyunda, Dünya haritası üzerinde nüfus popülasyonunu olumsuz etkileyebilmek ve salgın yayabilmek için, hükümetler farketmeden virüs, parazit ve diğer pek çok hastalık etmeni olan organizmayı yeryüzünde insanlara bulaştırmanız gerekiyor.

Dünya Nüfusunu Yok Edin

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda ilk olarak hastalığın başlangıç noktası olacak ülkeyi seçmeniz gerekiyor. Hız ve yayılma süreci gibi etmenleri belirleyebildiğiniz oyunda bulaştırdığınız virüs, kitlesel bir etki yaratmaya başladığı anda hükümetler virüse karşı çözüm aramaya başlıyor.

Virüs ya da diğer hastalık etmenlerinin tedavisini yüzdelik dilimler halinde takip edebileceğiniz menüde sizide hastalık etmenlerini geliştirmeniz ve daha kitlesel etki yaratmanız gerekiyor. Üstelik, virüs hava ve deniz yolu dışında farklı şekillerde de insanlara bulaşırken ölüm oranları milyonlara ulaştığında tüm trafik kanalları kapatılıyor. Sizde farklı stareji deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka Plague oyununa göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Plague Inc. Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Plague Inc. İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.