Plants vs. Zombies

En popüler mobil oyunlardan birisi olan Plants vs. Zombies oyununu bilgisayarda oynamak isteyenler için zombi öldürme oyunu burada.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 576
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Bitkiler ile Zombileri Durdurma Oyunu

Strateji sınıfında yer alan ancak daha çok eğlence amaçlı oynanan bu oyun bahçenizi ele geçirmeye çalışan komik ve eğlenceli zombilerin istilası üzerine kurulmuş. Oyun içerinde düşmanınız olan ve bahçenize saldıran zombilere karşı kullanabileceğiniz tek silah ise farklı işlevlere sahip olan bitkilerdir. PopCap tarafından geliştirilen, ilginç ve bir o kadarda bağlayıcı bir oyun olan Plants vs. Zombies, diğer zombi oyunlarının aksine farklı bir konsept sunuyor.

Zombilere Karşı Bitkileri Kullanın

Oyunun strateji sınıfında yer almasında etki eden en önemli unsur ise, farklı noktalarda aniden ortaya çıkan zombilere karşı doğru ve dayanıklı savunma oluşturmak zorunda olmanızdır. Farklı bölümlere geçtiğinizde zombilerin daha da güçlendiğini ve sizinde yeni bitkiler ile bir savunma koridoru oluşturacağınızı göreceksiniz.

Yalnızca fare ile kontrol imkanı tanıyan bu oyunda, eğlenceli karakterler kadar müzik ve görsel arayüzde oldukça iyi bir şekilde hazırlanmış. Güncellenen sürümü ile farklı yirmi bölüm daha eklenen oyuna kendi zombinizi yaratabilme ve yeni özellikler kazandırabilme gibi seçeneklerde eklenmiş. Eğlenmek ve iyi vakit geçirmek için Plants vs. Zombies’ı mutlaka denemelisiniz.

Plants vs. Zombies Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Plants vs. Zombies İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.