Plants vs. Zombies

Son Sürüm

BlackBerry cihazlarınızda zombilerle bitkilerin savaşına sizde katılın. Bir kule savunma oyunu olan bu oyunda evinizi zombilerden koruyun. Silahınız ise bitkiler.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 210
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Zombi Öldürme ve Kale Savunma Oyunu

Plants vs. Zombies uygulaması, BlackBerry cihazlar için geliştirilmiş bir zombi oyunudur. BlackBerry cihazlarınızdaki bu oyunda zombiler, bitkilerin evini işgal etmek üzeredir. Toprak için hazır olun. 49 zombi-Zapping bitkilerini cephanelik olarak kullanın, bezelye atıcıları, duvar fındık, kiraz bombaları ve daha fazlası, onlar kapıyı kırmak önce 26 çeşit zombiyi öldür. BlackBerry cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi kule savunma aksiyon oyunlarından biri olan Plants vs. Zombies oyunu kendi özel becerileri ile zombileri sunar. Böylece hızlı düşünmeğe ve daha hızlı bitkilere ihtiyacınız var.

BlackBerry cihazlarınızda başarılı bir strateji yapmalısınız ve hepsini öldürmelisiniz. Fakat sınırlı sayıdaki yeşillikleri ve tohumları nasıl kullanacağın konusunda dikkatli ol. Gündüz, gece, sis, bir yüzme havuzu ve çatı üzerinde macera modunun 50 seviyesinin hepsinde zombileri ele geçir. Kendi özel yetenekleriniz ile Pole-Vaulters, Snorkelers ve Bucketheads dahil her biri olan zombilerin 26 çeşidini ile savaş. BlackBerry cihazlarınızda kalenizi bitkiler, meyveler, sebzeler ve tohumları kullanarak zombilere karşı koruyun.

“Plants vs. Zombies” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Plants vs. Zombies İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.