Plants Vs Zombies Free Trial

Son Sürüm

Symbian cihazlarınızda zombilerle bitkilerin savaşına sizde katılın. Bir kule savunma oyunu olan bu oyunda evinizi zombilerden koruyun. Silahınız ise bitkiler.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 163
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin Zombi Öldürme ve Kale Savunma Oyunu

Plants Vs Zombies Free Trial oyunu, Symbian cihazlar için geliştirilmiş bir zombi oyunudur. Symbian cihazlarınızdaki bu oyunda zombiler, bitkilerin evini işgal etmek üzeredir. Toprak için hazır olun. 49 zombi-Zapping bitkilerini cephanelik olarak kullanın, bezelye atıcıları, duvar fındık, kiraz bombaları ve daha fazlası, onlar kapıyı kırmak önce 26 çeşit zombiyi öldür. Symbian cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi kule savunma aksiyon oyunlarından biri olan Plants vs. Zombies oyunu kendi özel becerileri ile zombileri sunar. Böylece hızlı düşünmeğe ve daha hızlı bitkilere ihtiyacınız var.

Symbian cihazlarınızda başarılı bir strateji yapmalısınız ve hepsini öldürmelisiniz. Fakat sınırlı sayıdaki yeşillikleri ve tohumları nasıl kullanacağın konusunda dikkatli ol. Gündüz, gece, sis, bir yüzme havuzu ve çatı üzerinde macera modunun 50 seviyesinin hepsinde zombileri ele geçir. Kendi özel yetenekleriniz ile Pole-Vaulters, Snorkelers ve Bucketheads dahil her biri olan zombilerin 26 çeşidini ile savaş. Symbian cihazlarınızda kalenizi bitkiler, meyveler, sebzeler ve tohumları kullanarak zombilere karşı koruyun.

“Plants Vs Zombies Free Trial” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Plants Vs Zombies Free Trial İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.