PlayerPro Music Player – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5,2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Müzik ve Video Oynatıcı Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş hem müzik hemde video oynatıcısı uygulamasıdır. PlayerPro Music Player uygulaması güçlü bir ses donanımına sahiptir. Hoş bir tasarımı olmakla beraber hem hızlı hemde sezgisel bir görünüme de sahip bir uygulama. Uygulama içinde 20’den fazla tema, widget ve DSP paketi ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

PlayerPro Music Player uygulaması Android işletim sistemli cihazlarda bulunduğu kategoride 2 senedir ilk 5’te ve sürekli olarak gelişmektedir. Bu Pro sürümünü almak için deneme sürümünü kaldırmanız gerekiyor. Çünkü Pro sürümü bağımsızdır. Bu uygulama ile dinleyeceğiniz müzikleri sanatçılara, albümlere, şarkı türlerine, klasörlere v.b. göre farklı şekillerde çalabilirsiniz.

Video oynatabileceğiniz bir uygulamadır. Eğer şarkılarınızda eksik olan albüm veya sanatçı resmi varsa bu resimleri otomatik olarak indirir. Eğer isterseniz bu resimleri internetten veya galerinizden de kendiniz manuel olarak alabilirsiniz. Görünümleri ister tablo şeklinde ister liste şeklinde görüntüleyin.  Albümler veya sanatçılar hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Daha bir çok özelliğe sahip bu uygulama çok kullanışlı.

Uygulama Yorumları

Uygulama ile ilgili yapılan yorumların hemen hepsi olumlu ve hatta süper bir uygulama olduğu belirtilmektedir.

“PlayerPro Music Player” Ekran Görüntüleri

PlayerPro Music Player-a2 PlayerPro Music Player-a1 PlayerPro Music Player-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PlayerPro Music Player – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.