Plight of the Zombie – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda zombi olup insan yiyeceğiniz bir zombi oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 70 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 14
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Zombi Oyunu

Plight of the Zombie oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir zombi oyunudur. Bu oyunda çok acıkmış zombiler var ve tek istedikleri insanları yemek. Bu oyunda birbirinden nefis onlarca zekice bulmaca bulunmakta. Ama bu oyunun en ilginç yanı siz zombi oluyorsunuz ve insan yemek için ava çıkıyorsunuz.

Windows Phone cihazlarınızda oyuna başlamadan önce kendinize bir zombi karakteri seçiyorsunuz. Zaten ilk oyuna başlarken kilitli olmayan tek bir zombi karakteri var. Bu yüzden oyunun başında kilitli olmayan tek bir zombiyi seçmek zorundasınız. Oyun bir hikaye ile başlıyor.

Oyunun Hikayesi

“Craig isminde birisi televizyonda haberleri izlemektedir. Ama bütün haberler zombilerin şehri istila etmesini anlatmaktadır. Bu sırada Craig acıkır ve evinin önündeki burger restoranından kendisine burger almak için dışarı çıkar. Ama yola geldiğinde bir araç Craig’e çarpar ve Craig ölür. Mezara konulan Craig bir anda mezardan çıkar ama zombi olarak. Ve hala açtır. Ama ilginç olan canı insan beyni yemek istiyor.”

Bu şekilde oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başlarken sizin zombi için bir yol çizmeniz gerekmektedir. Ekranda bulunan yemekler olsun, insan beyinleri olsun hepsinden zombi kahramanımızı geçirebiliyorsunuz ve en sonunda bir insanı yiyorsunuz. İnsan yedikten sonra iki zombi oluyorsunuz. Ama oyun ilerledikçe insanların ellerinde silahlar oluyor. Sizler insanlar sizi öldürmeden sizin onnları yemeniz gerekmektedir.

“Plight of the Zombie” Ekran Görüntüleri

“Plight of the Zombie” Fragman

“Plight of the Zombie” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Plight of the Zombie – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.