Podium Free

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15.56 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 49
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz Ses Dosyaları Oluşturma, Düzenleme Programı

Podium Free programı, ses dosyalarını düzenleme programıdır. Podium Free programı ile ister ses dosyaları düzenleyin ister miks yapın ister müzik yapın ister herhangi bir müzikte sevmediğiniz yerleri çıkarın isterseniz sevdiğiniz birden fazla şarkıyı yada türküyü peşpeşe ekleyerek tek müzik dosyasında biden fazla müziği birleştirin. Podium Free programı adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz bir programdır.

Yapmış olduğunuz bu çalışmalarınızı istediğiniz ses formatında kaydedebiliyorsunuz. Programın kullanımı oldukça basittir. Dolayısıyla zorlanmadan programı hemen öğreneceksiniz. Ayrıca üzerinde çalıştığınız ses dosyalarında yaptığınız değişiklikleri anında görebilme imkanınız var. Program içerisinde ses dosyalarının istediğiniz bölümünü kesebilir, kopyalayabilir veya yapıştırabilirsiniz.

Podium Free programının VST desteği ile sahip olduğunuz ses ve efektleri de kullanma imkanına sahipsiniz. Ücretsiz sürümü olduğu için bazı kısıtlamalar var. Ama programı kullandıktan sonra kısıtlı bölümlere ihtiyaç duyup duymayacağınız belirsiz. Mesela yeni başlayan birisiyseniz bu ücretsiz sürüm ihtiyacınızı görecektir. Dolayısıyla programı kullandığınız zaman ihtiyaç duyarsanız ücretli sürüme de geçebilirsiniz.

“Podium Free” Ekran Görüntüleri

Podium Free-1 Podium Free-2 Podium Free-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Podium Free İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.