Posta eGazete – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad, iPod t
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 10.9 MB
  • Tarih 10 sene Önce
  • İndirme Sayısı 214
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch için Online Posta Gazetesi Uygulaması

Posta eGazete uygulamasını iOS işletim sistemli cihazınıza indirerek kağıtla, gazete almakla uğraşmayıp dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde Posta gazetesini okuma keyfi yapabileceksiniz. Üstelik uygulamayı ücretsiz bir şekilde yükleyebilmeniz mümkün. Türkiye ve Dünya gündemini yakından takip etmek istiyorsanız telefonunuzda mutlaka bulundurmak isteyeceğiniz bir uygulama.  Uygulamaya girerek gazete okumaya başlayabilir okuyamadığınız kısımları yakınlaştırarak okuyabilirsiniz.

Haber, Spor, Piyasalar, Magazin gibi tüm bölümleri ve Posta gazetesine ait ekleri dahi görebilirsiniz. Posta eGazete uygulamasının deneme süresi bittikten sonra dilerseniz 5,49TL gibi bir ücret karşılığında aylık, dilerseniz 59,99TL karşılığında yıllık olarak abone olarak satın alabilirsiniz. Abone süreniz dolduğunda yenilemeniz mümkün. Ancak satın aldığınız bir abonelik iptal edilemiyor.

Posta eGazete uygulamasını yükledikten sonra uygulamaya girerek Posta Gazetesini ya da herhangi bir ekini internet bağlantısına olmadan daha sonra tekrar okuyabilirsiniz.

Posta eGazete ” Ekran Görüntüleri:

Posta eGazete - iOS 1 Posta eGazete - iOS 2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Posta eGazete – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.