Pratik İngilizce

Son Sürüm

Pratik ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmek isteyenler iPhone ve iPad cihazları için geliştirilen İngilizce eğitim uygulaması olan Pratik İngilizce uygulamasını indirebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 9.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 171
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İngilizce Öğrenme Uygulaması

Bugün, hem iş hayatında hem de eğitimde oldukça önemli bir konu haline gelen İngilizce eğitimi, yurtiçi ya da yurtdışı farketmeksizin, iletişimde kullanacağınız en önemli dil haline geldi. İlköğretimden itibaren başlayan eğitim serüveninde yeterli bilginin alınamaması durumunda ek dersler ya da eğitimler almanız gerekebilir. Bu amaçla geliştirilen Pratik İngilizce uygulaması, size eğitiminde yardımcı olabilecek içeriğe sahiptir.

Dinamik Yapı, Gelişmiş Özellikler

Murat Oruc tarafından geliştirilen ve İOS işletim sistemli tablet – akıllı telefonlarda kullanılan bu uygulama, isminden de anlaşılacağı üzere pratik ve hızlı İngilizce öğrenmenize yardımcı olmayı amaçlıyor. Bir kitap şeklinde geniş arşive sahip olan uygulama sayesinde aklınızda soru işareti kalmayacak.

Pratik İngilizce uygulamasının bir diğer avantajı ise gramer açısından zengin içeriği olmasıdır. Uygulamanın içeriği konular arasında zamanlar, yardımcı fiiller, zarflar, edatlar, bağlaçlar, fiil çekimleri, isim ve sıfatlar gibi bir kitapta yer alabilecek tüm konular bulunuyor. Sizde İngilizce eğitiminize her yerde devam etmek istiyorsanız mutlaka bu uygulamaya göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Pratik İngilizce İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.