Prezi

Son Sürüm

iPad için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan Prezi uygulaması sayesinde sunumlar hazırlayabilir, sunumları düzenleyebilir ve diğer cihazlarınızda bu sunumları görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve Üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 122 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 403
Sponsorlu Bağlantılar

iPad İçin Sunum Hazırlama ve Düzenleme Uygulaması

Prezi Inc. tarafından geliştirilen ve iPad kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Prezi, gelişmiş sunum hazırlama ve görüntüleme uygulamasıdır. Çoklu dil desteğine sahip olan uygulama, Türkçe dil desteği içermemesine rağmen basit arayüzü ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Prezi ile birbirinden hoş, şık ve gelişmiş sunumlar hazırlayabilir iPad’inizde görüntüleyebilirsiniz.

Şık ve Gelişmiş Sunumlar Hazırlayın

Uygulamayı indirip kurulumu yaptıktan sonra hemen dilediğiniz şekilde sunum hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sunum hazırlarken ilk işiniz hazırlayacağınız sunuma özel bir şablon belirlemek ve şablon üzerine resim ve yazılar yerleştirmektedir. Ayrıca yine uygulamada bulunan özellik ile sunumların belirli alanlarını öne çıkarabilirsiniz.

Mevcut pek çok uygulama ile sunum hazırlamanıza ve görüntülemenize rağmen Prezi, çok daha geniş bir arşive sahiptir. Uygulama arayüzünde kullanabileceğiniz 15 farklı şablon tipi bulunmaktadır. Ayrıca içerikle uyumlu olabilmesi için sunumu hazırladıktan sonra dilerseniz görünümde değişiklikler yapabilir galeriden ya da kamera ile yeni fotoğraf çekerek sunuma ekleyebilirsiniz. Sizde iPad ve iOS işletim sistemine sahip aygıtlarda kullanabileceğiniz sunum hazırlama ve görüntüleme programı arıyorsanız Prezi’ye göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Prezi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.