Programsız Online PDF Dosyalarını Word’e Dönüştürme

PDF dosyalarınızı internet üzerinden online bir şekilde Word dosyasına dönüştürmek istiyorsanız aşağıdaki servisi anlatıldığı gibi kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Online PDF – Word Dönüştürme Aracı

Hali hazırda Word dosyalarını PDF’e, PDF dosyalarını ise Word sunusu haline getiren pek çok program bulunmaktadır. Bu programlardan bazıları dönüşümü uyumlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirken bazıları hata verebiliyor. Eğer PDF dosyalarını Word dosyaları haline getirmek istiyor ve bunu online olarak yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF Dosyalarını Word’e Dönüştürün

Pek çok ücretli yazılım PDF dosyalarını Word dosyasına dönüştürme konusunda hizmet sunuyor. Fakat bir sunu için onlarca lira para harcamak çokta mantıklı gelmeyebilir. Hem para hem de zaman açısından tasarruf sağlamak istiyorsanız online olarak PDF dosyalarını Word’e dönüştürebilirsiniz. PDFtoWord isimli internet sitesi üzerinde yalnızca birkaç adımda dönüştürme işlemi yapılıyor.

pdf to word

Yukarıda göreceğiniz görselde PDF dosyasını Dosya Seç bağlantısını kullanarak gösterdikten sonra bir alt satıra Word dosyasını alabileceğiniz e-posta adresinizi girin. Convert to Word butonuna tıkladığınızda birkaç saniye içerisinde dönüştürme işlemi tamamlanıyor ve dosyayı alabileceğiniz e-posta ve indirme bağlantısı adresinize gönderiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Programsız Online PDF Dosyalarını Word’e Dönüştürme” İçin Bir Cevap

  1. pdfconverter.abbyy.com.tr
    Geçenlerde ABBYY firmasının ücretsiz bir web sitesini buldum Jpgleri ve pdfleri Worde çeviriyor. Bu programın aynısı ama ücretsiz.

Programsız Online PDF Dosyalarını Word’e Dönüştürme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.