Pushbullet

Son Sürüm

Bilgisayarınızda kullandığınız Mozilla Firefox internet tarayıcısına Pushbullet eklentisini yükleyerek mobil cihazlarınızı kolaylıkla bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows ve Mac OS X
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Eklenti
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil ve Bilgisayar Bağlantısı Kuran Firefox Eklentisi

Pushbullet for Firefox bir eklenti olup Firefox internet tarayıcısına yüklediğiniz taktirde Android ve iOS akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz ile bilgisayarınız arasında kolay bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Bilgisayar ile mobil cihazlar arasında bağlantı kurma olayında gelinen en iyi teknoloji diyebiliriz. Hem Android hemde iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi Pushbullet for Firefox eklentisi ile çok kolay bir şekilde bilgisayarınıza bağlayabilir ve bilgisayarınızdan rahatlıkla mesaj ve e-mail gibi iletileri görebilir ve yönetebilirsiniz.

Ayrıca Pushbullet for Firefox uygulaması sayesinde Firefox internet tarayıcınızda bakmak isteyeceğiniz sayfları Android ve iOS cihazlarınızdan bakabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken okumak istediğiniz web sayfalarını Android ve iOS cihazlarınıza aktarmanız. Pushbullet for Firefox isimli bu Firefox eklentisini kullanarak Android ve iOS cihazlarınıza dosya transferi de yapabilirsiniz. Benzer uygulamalara göreçok daha hızlı olan bu eklenti ile Firefox web tarayıcınızdan mobil cihazlarınıza veri aktarabilir ve bağlantı kurabilirsiniz.

“Pushbullet” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Pushbullet Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Pushbullet İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.