Pushbullet

Son Sürüm

Pushbullet uygulaması kullanarak Android cihazlarınız ile bilgisayarınız arasında rahatlıkla bağlantı kurabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 40
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bilgisayar ve Akıllı Telefon Arasında Bağlantı Kurma Uygulaması

Pushbullet uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir bağlantı kurma ve dosya transferi uygulamasıdır. Eskiden bilgisayarlar ile telefonlar arasında bağlantı kurmak çok zor idi. Kablolar, bağlantı kurma programları gibi. Dolayısıyla bu bir yerden sonra sorun oluyordu. Ama artık bu sorun olmaktan çıkıyor. Pushbullet uygulamasını Android akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize yükleyerek Android cihazınız ile bilgisyarınız arasında anında ve sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz. Böylece Android akıllı telefonunuza veya tabletinize gelen bildirimleri, mesajları veya e-postaları bilgisayarınızdan görebilir, okuyabilir ve yönetebilirsiniz.

Android cihazınız ile bilgisayarınız arasında Pushbullet uygulaması ile bağlantı kurduğunuz taktirde telefonunuza gelen aramaları, bildirimleri, mesajları, e-postaları anında görebilirsiniz. Bütün bunların dışında bilgisayarınızdan Android cihazınıza veya Android cihazınızdan bilgisayarınıza kolay bir şekilde resim ve döküman gibi veri transferi de yapabilirsiniz. Kısacası bilgisayarınızda çalışırken aklınız Android akıllı telefonunuzda yada tabletinizde kalmasını istemiyorsanız Pushbullet uygulamasını kullanın.

“Pushbullet” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Pushbullet Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Pushbullet İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.