Pushbullet

Son Sürüm

Pushbullet uygulaması kullanarak iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz ile bilgisayarınız arasında rahatlıkla bağlantı kurabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 23.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 85
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bilgisayar ve Telefon Bağlantısı Kurma Uygulaması

Pushbullet uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir bağlantı kurma ve dosya transferi uygulamasıdır. Eskiden bilgisayarlar ile telefonlar arasında bağlantı kurmak çok zor idi. Kablolar, bağlantı kurma programları gibi. Dolayısıyla bu bir yerden sonra sorun oluyordu. Ama artık bu sorun olmaktan çıkıyor. Pushbullet uygulamasını iOS akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize yükleyerek iOS cihazınız ile bilgisyarınız arasında anında ve sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz. Böylece iOS akıllı telefonunuza veya tabletinize gelen bildirimleri, mesajları veya e-postaları bilgisayarınızdan görebilir, okuyabilir ve yönetebilirsiniz.

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız ile bilgisayarınız arasında Pushbullet uygulaması ile bağlantı kurduğunuz taktirde telefonunuza gelen aramaları, bildirimleri, mesajları, e-postaları anında görebilirsiniz. Bütün bunların dışında bilgisayarınızdan iOS cihazınıza veya iOS cihazınızdan bilgisayarınıza kolay bir şekilde resim ve döküman gibi veri transferi de yapabilirsiniz. Kısacası bilgisayarınızda çalışırken aklınız iOS akıllı telefonunuzda yada tabletinizde kalmasını istemiyorsanız Pushbullet uygulamasını kullanın.

“Pushbullet” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Pushbullet Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Pushbullet İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.