Racing Fever

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde farklı özellikleri ile sizi sıkmayacak ve eğlendirecek bir trafikte araç kullanma oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 94.8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 166
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Trafikte Araba Sürme Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Racing Fever oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir yarış oyunudur. Özellikle hız yapmayı sevenlerin seveceği bu oyunu App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Traffic Racer oyununa oldukça benzeyen bu oyunda birkaç farklı özellik bulunmakta.

Bu özelliklerden birisi oyun yavaşlatabilme yani slow-motion özelliği. iOS cihazınızda aracınızı kullandığınız zaman hızlı giderken eğer araçlar arasında sıkışırsanız bu özelliği kullanarak zamanı yavaşlatabilir ve rahatça sıkıştığınız yerden kaçabilir yada durabilirsiniz. Ama bu özelliği kullandığınız zaman iOS cihazınızın ekranında bulunan bu özelliğin barı düşüyor ve bunu tekrar doldurmanız gerekiyor.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu oyunda diğer bir özellik ise nitro özelliği. iOS cihazınızın ekranının sağ tarafında zaten işaretinden de belli oluyor. Oyuna başlarken nitro size dolu olarak veriliyor ve bunu kullandıkça bu nitro miktarı bitiyor ama oyun içinde trafikteki diğer araçların yanında geçerek nitronuzu tekrar doldurabilirsiniz.

iOS cihazınızda severek oynayacağınız bu oyunda kamera açıları, arabanızı modifiye etme ve yeni arabalar satın alma, arabanın üzerine farklı şekiller ekleme gibi bir çok özellikte mevcut.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Racing Fever İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.