Radiation Island

Son Sürüm

Radiation Island oyunu açık bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığınız ender oyunlardan birisidir. Vahşi hayvanlar ve zombilere karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 746 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 490
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Hayatta Kalma Oyunu

Son dönemde özellikle bağımsız yapımcılar tarafından geliştirilen oyunlar büyük ilgi toplamaya devam ediyor. Atypical Games tarafından geliştirilen Radiation Island, mobil cihazlarda pek de görmediğimiz oyunlar arasında yer alıyor. Temel bir amacı olmayan oyunda açık dünya kurgusu üzerinde özgürce hareket edebilir, oyun içerisinde size sunulan nesneleri kullanabilirsiniz.

Açık Dünyada Hayatta Kalmaya Çalışın

Açık Dünya temasını kullanan oyunu İOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu indirip girdiğinizde Philadelphia Deneyi nedeniyle paralel evrene hapsolmuş olan bir karakter sizi karşılayacak. Özellikle grafik ve çevresel düzenlemelere büyük özen gösterilen oyunda ilginç ve tehlikeli canlılar sizi bekliyor.

Oyunun ilgi çeken bir diğer özelliği ise kontrolün tamamen kullanıcıya bırakılmasıdır. Açık Dünya kurgusunda mücadele edildiği için yapabilecekleriniz yalnızca hayal gücünüzle sınırlanmış. Örneğin oyun içerisinde karşınıza çıkan olumsuz hava şartlarında, radyasyon sızıntılarında ya da ölümcül zombi saldırılarında yalnızca sizin belirlediğiniz taktiklere göre oyunun gidişatında değişim olduğunu görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Radiation Island İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.