Radiology Assistant

Son Sürüm

Radiology Assistant – Medical Imaging Reference & Education uygulaması büyük içeriği yüksek kalitede resimler ve çizimler ile radyoloji ile ilgilenenler için harika bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 293
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Gelişmiş Radyoloji Asistan Uygulaması

Wouter Veldhuis tarafından geliştirilen ve iOS kullanıcılarına sunulan Radiology Asistant uygulaması, App Store’da en çok satan ve tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Kendi kategorisinde benzeri olmayan bir uygulama olmakla birlikte hem iOS hem de Android işletim sisteminde kullanılabiliyor.

Uygulama çoğunlukla profesyonel kullanıcıları yani bu alanda hizmet sunan kişileri hedeflese de ilgili alanda eğitim alan kişiler açısından da oldukça yararlıdır.

En İyi Radyoloji Asistan Uygulaması

Radiology Asistant, isminden de anlaşılacağı üzerine aslında bir asistan olarak hizmet sunuyor. Ücretli olarak sunulan bir yazılım olmasına karşın, sunduğu hizmet ve kalite nedeniyle verilen ücret epey uygun görünüyor.

App Store’da yer aldığı şekli ile pek çok ülke de en çok satış yapan uygulamalar arasında bulunan Radiology Asistant ülkemizde de büyük ilgi görünüyor. Uygulama üzerinde yüksek kalitede sunulan resimler yanında benzer vakalar ve anlatımlı örnekler yer alıyor. Üstelik yalnızca aygıtınızın kamerasını kullanarak alacağınız görüntüler sayesinde problemli olan alan hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Radiology Assistant İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.