Real Drift Car Racing

Son Sürüm

Real Drift Car Racing oyunu ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde drift yaparak araba yarışı yapabilirsiniz. Birbirinden güzel arabalar ve pistlerde yarışın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 134 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 45
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Drift Oyunu

RealGames tarafından geliştirilen oyunlardan birisi olan Real Drift Car Racing, drift türünde oyunlardan hoşlanan kişilerin mutlaka göz atması gereken bir uygulamadır. Android tablet ve akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz bu oyunda geniş araç ve pist seçeneği yanında son derece etkileyici grafikler sizleri bekliyor.

Gelişmiş Kontroller ve Grafik Seçenekleri

Real Drift Car Racing ücretli olarak sunulan bir oyun olmasına karşın gerek grafikleri gerekse de sunduğu araç seçenekleri ile dikkat çekiyor. Her ne kadar drift üzerine kurulu bir oyun olsa da oyun içerisinde farklı yarış türlerine ulaşmanız mümkün. Oyunun genel oynanış şekline baktığımızda yüksek özelliklere sahip olan araçlar ile etkileyici driftler yapmanız gerekiyor.

Drift denildiğinde genellikle kolay bir sürüş deneyimi akıllara gelse de Real Drift Car Racing içerisinde bu hiç de mümkün görünmüyor. Öncelikle iyi ve etkileyici bir drift yapabilmeniz için araçları son derece düzgün kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca gerçekleştirdiğiniz performansa bağlı olarak elde ettiğiniz paraları yine oyun içi geliştirmelerde kullanabilirsiniz.

Real Drift Car Racing Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Real Drift Car Racing İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.