Real Football 2012

Son Sürüm

Real Football 2012 oyunu onlarca lig arasında yüzlerce takımın yer aldığı harika bir futbol oyunudur. Takımınızı seçerek liglerde boy gösterin ve turnuvalara katılarak kupalar kazanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 745 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 84
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Gerçekçi Futbol Oyunu

2000’li yılların başında henüz mobil cihaz sektörünün yeni, yeni gelişmeye başladığı dönemde Java tabanlı telefonlarda oynanmaya başlanan futbol oyunlarının devamı niteliğinde bir oyun olan Real Football 2012, bilgisayarlarda oynadığımız futbol zevkini İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larınıza taşıyor.

Gameloft tecrübesinde geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bu oyunda modern futbolun tüm gereklilikleri yer alıyor.

Kendi Oyuncularınızı ve Takımınızı Oluşturun

Genellikle mobil cihazlar üzerinde oynanan futbol oyunları hem grafik hem de içerik açısından yetersiz olması nedeniyle pek çok kullanıcı tarafından sıkça eleştiriliyor. 2012 yılında kullanıma sunulmuş bir oyun olmasına karşın Real Football 2012 oyununun bu açıdan büyük bir eksikliği giderdiği söylenebilir.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda dilerseniz var olan gruplardan birini seçebilir dilerseniz kendi oyuncularınızı ve takımınızı oluşturabilirsiniz. Oyun, birkaç yıl önce çıkmış olmasına karşın grafik ve modellemelerin tatmin edici olduğunu söylemeliyiz. Real Football 2012 içerisinde 350 takım ve 14 lig şampiyonasında sizde mobil futbol keyfini çıkarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Real Football 2012 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.