Real Football 2013

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizde kaliteli bir futbol deneyimi yaşamak için oynayacağınız bir futbol oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 730 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 95
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Futbol ve Menajerlik Oyunu

Real Football 2013 oyunu, hem menajerlik yapabileceğiniz hemde futbol kulübünün tamamını yönetebileceğiniz ücretsiz bir futbol oyunudur.

Bir futbol tamını sadece oyun oynatarak değil futbol kulübünü yöneteceğin bir futbol oyunu.  Futbol takımlarıyla maçlar yapmanın dışında aynı zamanda kulübünün tesislerini geliştirmelisin, yeni sponsorlarla anlaşıp kulübünü maddi açıdan büyütmelisin, yeni elemanlar almalısın. Bu oyunun kapak yıldızı Radamel Falcao.

Bu oyunda sahaya çıkan takımını yöneterek maçlar kazanmalısın. Önce tecrübesiz bir takımla oyuna başlayacaksın. Bu takımla verdiğin mücadele ile en üst lige kadar çıkacaksın. Bunun için de oyuncularını geliştirmelisin. Unutma, şampiyonluk için rakiplerin dünyanın en iyileri. Oyunun en iyi özelliklerinden birisi resmi FIFPro lisansı ile ilk defa futbol yıldızı olarak kabul edilen 300 tane futbolcu var.

Daha fazla para kazanmak için futbol yönetmekten başka işlerde yapmalısın. Stadyumunu geliştir, stadyum içine yeni dükkanlar ve bu dükkanlara yeni sponsorlar bulmalısın. Grafikler oldukça gerçekçi ve kusursuz gibi. Özel hareketleri yakalayıp farklı açılarla televizyon kalitesinde izle.

İşte sana Gerçek Futbol, İşte sana Real Football…

Sponsorlu Bağlantılar

Real Football 2013 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Real Football 2013 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.