RealPlayer Cloud

17.0.6

Bulut depolama sistemine geçmek istiyorsanız çok hızlı ve kolay kullanımlı RealPlayer Cloud sistemine geçiş yapabilirsiniz. 2GB ücretsiz depolama alanına sahip olun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Win8.1
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 55
Sponsorlu Bağlantılar

Video Bulut Depolama Sİstemi

Her geçen gün hızla gelişen bulut teknoloji, verilerin depolanması ve dilenilen anda tekrar indirilmesi amacıyla büyük bir kolaylık sağlamaktadır. RealPlayer Cloud, özellikle video depolama işlemi yapan kullanıcılar için hazırlanmış bir bulut depolama aracı olup videoların, RealPlayer’a ait bulut ortamına taşınmasını sağlamaktadır.

İster Bilgisayar – İster Akıllı Cihazlarda İzleyin

RealPlayer bulut depolama sistemine taşıdığınız videolarınızı Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızdan, akıllı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Üstelik desteklediği pek çok video formatı sayesinde videolarınızı, format dönüştürme derdi olmadan kullanabilirsiniz. Desteklediği formatlar arasında MKV, DIVX, XVID, MOV, AVI, MP4, FLV ve WMV gibi pek çok popüler format yer almaktadır.

WIFI Ağı Üzerinde Dosya Aktarımı ve İzleme İmkanı

RealPlayer Cloud sisteminin bir diğer önemli avantajı ise aynı WIFI ağı üzerinde bulunduğunuz sürece herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan video dosyalarınızı dilediğiniz cihazda izleme imkanı tanımasıdır. Otomatik senkronizasyon özelliği sayesinde eşzamanlı olarak diğer cihazlarınız arasında dağıtılmaktadır.

Ücretsiz 2 GB depolama imkanı tanıyan program oldukça hızlı ve kolay kullanıma sahip bir arayüz içermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

RealPlayer Cloud İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.