Recover Keys

8.0.3.113

Recover Keys programı ile hem Windows hemde diğer yazılımlarınıza ait kayıt anahtarlarını kolayca bulabiliyorsunuz. Ürün anahtarınızı bilmiyorsanız Recover Keys ile hemen bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Demo
  • İşletim Sistemi Windows (tümü)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 157
Sponsorlu Bağlantılar

Ürün Anahtarı Bulma Programı

Nuclear Coffe tarafından geliştirilen yazılımlardan birisi olan Recover Keys, bugün pek çok kişinin ortak sorunu olan kayıt anahtarı problemini ortadan kaldırıyor. Başta Windows olmak üzere programlarda kullandığınız kayıt anahtarlarını kaybetmiş ya da elinizde bulunmuyor ise Recover Keys’den yardım alabilirsiniz. Son derece basit ve işlevsel olan program program kayıt anahtarlarını bulmanıza imkan tanıyor.

Tüm Yazılımların Kayıt Anahtarını Bulun

Recover Keys ile başta Windows olmak üzere 3000’inin üzerinde yazılıma ilişkin kayıt anahtarını hızlı ve kolay bir biçimde bulabilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda kısa süreli bir taramadan sonra tüm yazılımlara ait kayıt anahtarları liste halinde size sunulacak ve yazdırılabilir metin dosyası haline getirilecektir.

Programın kayıt anahtarı bulabildiği yazılımlar arasında Microsoft Windows, Microsoft Office 11.0, 12,0, Microsoft Office FrontPage 2003, Microsoft Visual Studio 2005, Macromedia Dreamweaver 4-5-MX, Macromedia Flash 5-6-7-8, Macromedia FreeHand gibi pek çok yazılım bulunmaktadır. Sizde kullandığınız yazılımlara ilişkin kayıt anahtarlarını bulma konusunda sorun yaşıyorsanız Recover Keys’e göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Recover Keys İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.