Recover Passwords

Recover Passwords programı ile bilgisayarınızda kullanmakta olduğunuz program ve uygulamaların kaybolan şifrelerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows (tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 534
Sponsorlu Bağlantılar

Kayıtlı Şifre Bulma Programı

Pek çoğumuz, kullandığımız program ya da ziyaret ettiğimiz internet sitelerinde her yeni girişte yeniden şifre girmek yerine, ürünün şifreyi hatırlamasını isteriz. Genellikle aylar süren bu durum şifreyi değiştirmek ya da şifreyi tekrar hatırlamak istediğinizde sizi sıkıntıya sokabilir. Bu sorunu önlemek amacıyla geliştirilen Recover Passwords, unuttuğunuz şifreleri hatırlamanıza yardımcı oluyor.

Yüzlerce Program ve Uygulama Şifresine Ulaşın

Nuclear Coffe tarafından geliştirilen programlardan birisi olan Recover Passwords, son derece basit – kullanıcı dostu arayüzü ve geniş uygulama desteği ile dikkat çekiyor. Recover Passwords ile Mozilla Firefox, Skype ve Microsoft Outlook gibi uygulamaların yanı sıra toplamda 100’den fazla programın şifrelerine ulaşabilirsiniz.

Program, basit bir tarama – analiz sonucunda elde ettiği şifre diğer bilgileri size text dosyası halinde sunarken dilerseniz bu dosyayı yine program üzerinde HTML, Word, Excel, PDF, CSV, XML gibi formatlar altında kaydedebilirsiniz. Üstelik etkileyici şekilde hızlı çalışan program, sunduğu sonuçlar ile %100’e yakın başarı sağlıyor. Sizde kayıp şifreleri öğrenmek istiyorsanız Recover Passwords’dan yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Recover Passwords İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.