Red Eye Remover

2.1

Red Eye Remover programı ile fotoğraflardaki kırmızı göz sorunlarını otomatik bir şekilde düzeltebilirsiniz. Göz bölgesini dikkatlice seçmeye gerek kalmadan sadece göze tıklayın ve program otomatik olarak algılayıp düzeltsin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Demo
  • İşletim Sistemi Windows 2000/XP/2003/Vist
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 361
Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Göz Düzeltme Programı

SoftOrbits tarafından geliştirilen Red Eye Remover, fotoğraflarınızda bulunan kırmızı göz hatalarını ortadan kaldırmanızı sağlıyor. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan program, hali hazırda Windows üzerinde sunulan uygulamaya oranla çok daha başarılı sonuçlar sunuyor. Kimi fotoğraflarda flaş nedeniyle oluşan kırmızı göz hatalarını, program ile sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Üstelik hiçbir ayara gerek duymadan otomatik olarak işlemi Red Eye Remover gerçekleştiriyor.

Kırmızı Göz Kusurlarını Temizleyin

Sevdiğiniz bir fotoğrafı ya da resmi kullanmak istiyor fakat kırmızı göz kusuru nedeniyle kullanamıyor musunuz? Red Eye Remover, özellikle flaş kaynaklı ortaya çıkan kırmızı göz kusurlarını ortadan kaldırıyor. Son derece basit ve sade bir arayüze sahip olan uygulama gözlerin etrafında sizin belirleyeceğiniz alanda bulunan tüm kırmızı göz sorunlarını ortadan kaldırıyor. Ayrıca otomatik olarak göz tıklıyorsunuz ve program kırmızı göz hatasını algılayıp düzeltiyor.

Özellikle el ile düzeltmenin zorlukları düşünüldüğünde tüm işlemi sizin yerinize gerçekleştiren bir program oldukça kullanışlı olacaktır. Üstelik yalnızca kendi fotoğraflarınızda değil, bir hayvan resminde de kırmızı göz hatasını ortadan kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Red Eye Remover İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.