Relax Melodies

Son Sürüm

Relax Melodies uygulaması adından da anlaşılacağı üzere relax müziklerin ve melodilerin yer aldığı bir iOS uygulamasıdır. Stresten arınmak ve dinlenmek için en iyi dinlendirici müzikler bu uygulamada.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 46.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 111
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Dinlendiren Müzikler

Ipnos Software tarafından geliştirilen Relax Melodies, özellikle iş ve şehir hayatından bunalan, yoğun stres altında olduğunu düşünen kişiler için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Sunuluş aşamasında Stresi Azaltmayı hedeflediklerini söyleyen yapımcılar bunun için hoş ve doğrudan zihne etki eden rahatlatıcı bazı müzikler kullanıyor. Uygulama ile ayrıca uyku dışında yoga yapmanıza imkan tanıyan bazı öneriler de bulunmakta.

Popüler Yoga – Müzik Uygulaması

Relax Melodies, People Magazine, Mashable ve Health Magazine gibi bilinen ve popüler olan pek çok yayın tarafından tanıtılmış ve önerilmiş bir uygulamadır. Uygulama ile dinlendirici müzikleri kullanabilir ya da size özel hazırlanmış olan yoga önerilerine göz atabilirsiniz.

Uygulamanın diğer özelliklerine göz attığımızda içinde toplamda 46 adet yüksek kaliteye sahip ses dosyasının bulunduğunu görüyoruz. Yine bu ses dosyaları dışında isterseniz size özel melodileri bir araya toplayabileceğiniz farklı menülerde bulunuyor. Relax Melodies ile ayrıca sürekli çalma modu ve isimlendirme, sıralama gibi farklı bilgileri de bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Relax Melodies İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.