Renkli iPhone Mu Ucuz iPhone Mu? iPhone 5C Geliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Çin de ortaya çıkan görüntüler akıllar da soru işareti bıraktı. iPhone 5C etiketli paketleri Çin de görünce renki iPhone yerine ucuz iPhone mu geliyor tahminleri her ne kadar ağır bassa da ilerleyen günler de neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Son çıkacak olan  iPhone‘la ilgili çıkan söylentilere çok geçmeden bir yenisi daha katıldı. Bütçe dostu iPhone’a ait olduğu düşünülen kasanın ortaya çıkmasında sonra bugün Çin kaynaklı WeiPhone web sitesi iPhone 5C‘nin paket resimlerini sızdırdı.

Sızdırılan görüntülerde ki iPhone yazısının sonunda bulunan “C” harfinin, İngilizce de Color renk mi yoksa Cheap yani ucuz mu anlamına geldiği kimse tarafından bilinmiyor. İki ihtimal de olağan bir durum olduğu için pek bir şey söylemek mümkün değil.

Renkli iPhone Mu Ucuz iPhone Mu iPhone 5C Geliyor

iPhone 5C telefonunun malzemesinin plastik olduğu anlaşılıyor. Ancak Apple şimdiye kadar çıkarmış olduğu cihazlarının ambalajlarında plastik malzeme kullanmadı. Hal böyle olunca WeiPhone sitesinin sızdırdığı iPhone 5C görüntülerinin gerçekliği azalmış oluyor.

2013 Eylül ayının son günlerinde yapılacak olan Apple etkinliğinde ucuz iPhone veya renkli iPhone ihtimalleri kesinlik kazanacak. Peki önümüzde ki günlerde bir sonraki nesil iPhone ile ilgili yeni söylentiler çıkacak mı? Bunu da zaman gösterecek…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Renkli iPhone Mu Ucuz iPhone Mu? iPhone 5C Geliyor! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.