Resident Evil 6 Benchmark Tool

Resident Evil 6 oyununun bilgisayarınızda çalışıp çalışmayacağınız öğrenmek için Resident Evil 6 Benchmark Tool aracını indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 963 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 112
Sponsorlu Bağlantılar

Resident Evil 6 Test Aracı

Capcom tarafından geliştirilen ve her serisinde hayran kitlesini biraz daha artıran Resident Evil oyunu, 6. oyunu ile 2012 yılında PS3 ve Xbox 360 platformlarına, 2013 yılında ise Windows işletim sistemli PC’lere sunulmuştu. Her seride olduğu gibi Capcom, Resident Evil 6’yı sunmadan önce kullanıcılara, bilgisayarlarının nasıl bir performans sergileyeceğini görebilmeleri için Benchmark test aracını sunuyor.

Resident Evil 6 Sistem Uyumluluğu

Bazı internet siteleri ve farklı uygulama araçları sayesinde oyunlar ve bilgisayarınızın uyumlu olup olmadığını görebilseniz de doğrudan üretici kaynaklı çıkarılan araçlar kadar etkili sonuçlar alınamıyor. Ancak doğrudan üretici tarafından sunulan Benchmark Tool ile sisteminizin oyun karşısında nasıl performans sergileyeceğini görebiliyorsunuz.

Hem Steam hem de Geforce üzerinde sunulan Benchmark testi, tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz araçlardan birisidir. Benchmark Tool’u bilgisayarınıza indirip çalıştırdıktan sonra Resident Evil 6 ile sisteminiz arasında uyum olup olmadığını görebilir, ihtiyaç duymanız halinde sisteminizi optimize edebilirsiniz. Üstelik test aracının oldukça yakın sonuçlar sunduğunu söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Resident Evil 6 Benchmark Tool İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.