RETRY

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için geliştirilen bu oyun Flappy Bird tarzı olup son derece sinir bozucu ama bir o kadar da bağımlılık yapıcı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 66.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 36
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Flappy Bird Tarzı Oyun

iOS işletim sistemli cihazlar için dünyanın en popüler oyunlarından birisi olarak yayınlanan Angry Birs oyununun yapımcısı olan Rovio tarafından geliştirilen bu oyun grafik olarak eski atari oyunlarına benzemekte. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde oynayacağınız bu oyunun grafiklerine bakarsanız pek dikkate alınmayacak gibi gözükse de bağımlılık yapıcı türdenbir oyun. Çünkü oyun bize kısa zamanda popüler oyunlar arasına giren Flappy Bird oyununa benzemekte.

Oyunun mantığı çok basit. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynayacağınız bu oyunda pistte olan bir uçağımız var ve bu uçağımızın gitmesi gereken bir yer var. Sizin göreviniz ise uçağı hiçbir şekilde hiçbir engele çarptırmadan uçurmak. Dikkatli olun çünkü uçak herhangi bir engele çarparsa oyun bitiyor ve en baştan başlıyorsunuz. Oldukça sinir bozucu ve dolayısıyla bağımlılık yapıcı bir oyun. iOS cihazlar için yayınlanan bu oyunda uçacağınız alanlar zorlu ve tehlikeli. Oyunda ilerledikçe kilitli dünyalar açılacak.

RETRY Video

Sponsorlu Bağlantılar
iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde oynayacağınız bu oyun her ne kadar sinir bozucu olsa da bağımlılık yapıcı türden.

RETRY Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

RETRY İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.