Ridge Racer Unbounded Demo

Ridge Racer Unbounded oyununda kendi yarış pistinizi oluşturun ve hem arkadaşlarınızla hemde diğer rakiplerinizle internet üzerinden yarışın. YArı özgür dünya oyunu tarzındaki bu yarış oyununda çok eğleneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 72
Sponsorlu Bağlantılar

Araba Yarışı Oyunu

Ridge Racer Unbounded oyunu isminden de anlaşılacağı gibi bir yarış oyunudur. Heyecan ile birlikte eğlencenin de yaşandığı bu yarış oyunu Ridge Racer serisi oyunlarından. Ridge Racer serisinin bu versiyonunda sokak yarışlarına tanık oluyoruz. Sokak yarışlarında kazanacağınız her yarış sizin ne kadar iyi olduğunuzu ispatlayacak ve sokaklardaki üstünlüğünüzü pekiştirecek. Daha önceli serilerden çok farklı ve daha iyi olan bu oyunda aynı zamanda yeni oyun motoru kullanılmakta.

Oyunda kendi yolunuzu belirleyebilir, önünüze çıkan herşeyi parçalayabilirsiniz. Bu yönüyle açık dünya oyunlarına biraz geçiş yapmaktayız. Ayrıca oyunda her oyuncu kendi yarış pistini oluşturabiliyor ve oluşturdukları bu yarış pistlerinde rakipleri ile yarışabiliyorlar. Ridge Racer Unbounded oyununu ister tek başınıza oynayın ister internetten arkadaşlarınızla isterseniz yine internetten tanımadığınız diğer oyuncularla.

“Ridge Racer Unbounded” Ekran Görüntüleri

Ridge Racer Unbounded-1 Ridge Racer Unbounded-2 Ridge Racer Unbounded-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ridge Racer Unbounded Demo İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.