Riptide GP: Renegade

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde adrenalini yüksek heyecan verici su jeti yarışları ile hem yarışın hemde akrobatik hareketler yapın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 108 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 33
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Jet Yarışı Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Riptide GP: Renegade oyunu bir yarış oyunudur. Ama biraz farklı. Çünkü bu oyunda yarışmak kadar akrobasi hareketleri yapmak da çok önemli. iOS cihazlarınıza küçük bir ücret ile indirebileceğiniz oyun hem kaliteli hemde heyecanlı. Özellikle havada yaptığınız akrobasi hareketleri heyecan verici.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki oyunda yarış araçlarınız birer su jetleri. Amacınız ise en iyi su jetini alıp hem birinci olmak hemde akrobatik hareketler yapmak. Zaten bol bol rampalar var. Bu rampaları kaçırmamaya çalışın. iOS cihazlarınızda yarışacağınız mekanlar ise son derece zorlu. Oyun kalitesi ise çok iyi. Ayrıca 8 kişiden oluşan online yarış özelliği dahi var.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız oyundaki su jetleri, kişiselleştirme araçları, karakterler gibi birçok alan kilitli ama yarışları kazandıkça bunların kilitleri açılıyor. Oynadığınız zaman keyif alacağınız bir oyun.

Riptide GP2 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Suda Jet Yarışı Oyunu

Riptide GP: Renegade Video

Sponsorlu Bağlantılar

Riptide GP: Renegade Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Riptide GP: Renegade İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.