RKill

2.6.9.0

RKill programı özellikle antivirüs programını devre dışı bırakan zararlı yazılımları sonlandırarak bilgisayarınızı temizleyen bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 273
Sponsorlu Bağlantılar

Zararlı Yazılımları Sonlandırma Programı

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Bleeping Computer tarafından geliştirilen Rkill, bilgisayarınızda çalışmakta olan kötü amaçlı yazılımların işlem datalarını sonlandırıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve Windows sürümleri ile uyumlu çalışan bu program, antivirüs ya da diğer araçlar ile sonlandıramadığınız uygulamaları ortadan kaldırıyor.

Özellikle bazı zararlı yazılımların, güvenlik yazılımınız ve güvenlik duvarını engellemesi nedeniyle ciddi tehditler ortaya çıkabilir.

Zararlı Yazılımları Kaldırın

Hali hazırda bir güvenlik yazılımı bulundurmanıza rağmen bilgisayarınıza bulaşan bir zararlı yazılımı temizleme, sonlandırma noktasında sorun yaşıyorsanız imdadınıza RKill yetişecek. RKill, bilgisayarınıza bulaşmış olan, sistem performansını etkileyen ve diğer uygulamaların çalışmasını önleyen zararlı yazılımları bularak işlem verilerini temizliyor ve zararlı yazılımları bilgisayarınızdan kaldırıyor.

Daha çok kayıt defteri üzerinde düzenlemeler sunan program, kullanıcıyı rahatsız eden ve iş performansını engelleyen uygulamaları temizleyerek bir sistem dosyası oluşturuyor. Program, işlem sonunda kullanıcıya sunulan log dosyası ile yapılan işlemler hakkında bilgi sunarken bir antivirüs olarak göre yapmamaktadır. Yani doğrudan temizleme odaklı çalışmayan program bir anlamda antivirüs ve diğer güvenlik yazılımlarınız için elverişli ortam hazırlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RKill Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

RKill İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.