ROM Toolbox Pro – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 8,6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 851
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Android İçin Sistem ve Performans Dosyalarını Düzenleme Uygulaması

ROM Toolbox uygulaması, Her root kullanıcının sahip olması gereken bir uygulama. ROM Toolbox güzel ve kullanımı kolay arayüzü ile bir canavar uygulamasında tüm büyük root uygulamalarını birleştirir. Sizin beğendiğiniz, hoşunuza gidecek şekilde Android cihazınızı hızlı ve özelleştirebilir yapmak için ihtiyacınız olan her araç mevcut.  Diğer uygulamalara 30 dolar yada daha fazla ödemek yerine ROM Toolbox alarak %85 tasarruf edin.

ROM Toolbox Lifehacker, XDA-Developers, Droid-Life, Android Central, RootzWiki, Android Polis, DroidForums ve diğer popüler sitelerde yer almış bir uygulamadır. Biz bu uygulamayı seveceksiniz biliyoruz. Zaten 14.000 ‘den fazla kişi bu uygulamaya 5 yıldız vererek tam not verdi.

ROM Toolbox uygulaması Titanium Backup, ROM Manager, Root Explorer, SetCPU, Ad Blocker, MetaMorph, Autorun Manager, Terminal Emulator, Script Manager, SD Booster, BuildProp Editor, Font Installer, Boot Animation Installer ve daha birçok uygulamayı tek bir uygulamada birleştiren bir uygulamadır.

“ROM Toolbox Pro” Video

“ROM Toolbox Pro” Ekran Görüntüleri

ROM Toolbox Pro-a1 ROM Toolbox Pro-a2 ROM Toolbox Pro-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ROM Toolbox Pro – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.