Runtastic GPS Running, Walking & Fitness Tracker

Son Sürüm

Runtastic GPS Running, Walking & Fitness Tracker uygulaması GPS teknolojisini kullanarak koşu, yürüyüş, bisiklet sürme gibi aktivitelerinizi hesaplar. Yakılan kalori, zaman ve mesafe gibi bilgileri detaylı bir şekilde veren spor ve fitness uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 43
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Sağlık ve Egzersiz Uygulaması

App Store’a göz attığınızda sağlık ve egzersiz kategorisinde pek çok uygulama ve uygulama geliştirici olduğunu görebilirsiniz. Bu kategorinin en popüler uygulamalarından bazılarını geliştiren Runtastic, şimdi de klasik takip uygulamalarından farklı bir işleyişe sahip olan GPS Running, Walking & Fitness Tracker uygulamasını sunuyor. Bu uygulama ile spor ve fitness aktiviteleriniz GPS aracılığıyla kaydedilir ve size rapor olarak sunulur.

Gelişmiş Egzersiz Takip Programı

Uygulamayı indirdiniz fakat ne ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Uygulama ile koşu, düz koşu, bisiklet ve yürüyüş gibi çeşitli aktiviteleriniz kayıt altına alınarak size sağlıklı yaşam alışkanlığı edinmeniz için bazı öneriler sunuluyor.

Ücretsiz sürümünde sınırlı özellikler yer alıyor olsa da geneli itibariyle uygulamada kişisel antrenman günlüğü, eş zamanlı takip sistemi, antrenman istatistikleri, ses koçu, kendiniz ile yarışmanızı sağlayacak geçmiş aktivitelerinize meydan okuma modu gibi ilginç ve bir o kadarda faydalı özellikler yer alıyor. Sizde farklı bir egzersiz uygulaması arıyorsanız Runtastic GPS uygulamasına mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Runtastic GPS Running, Walking & Fitness Tracker İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.