Rust

Alpha

Rust oyununda kendinizi ıssız bir adada buluyorsunuz ve hayatta kalmak için amansız mücadeleye başlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.481
Sponsorlu Bağlantılar

Issız Adada Hayatta Kalma Oyunu

3.07/5, Toplam: 14 kişi

Bağımsız yapımcılar grubunda yer alan Facepunch Studios tarafından geliştirilen Rust, Survival türünde sunulan oyunlardan birisidir. Konu ve içerik anlamında Minecraft ile benzerlikler taşıyan oyunun grafik açısından hem Minecraft hem de DayZ gibi pek çok oyundan çok daha üstün olduğunu söyleyebiliriz. Henüz, oyun Alpha sürümünde ve %10’luk bir tamamlanma diliminde yer alsa da oldukça doyurucu bir içeriği bulunuyor.

Issız Adada Hayatta Kalma Savaşı

Alpha sürümde sunulmasına rağmen binlerce oyuncuya ulaşan Rust, kurgu açısından kendi kategorisinde yer alan oyunlar ile benzerlikler taşıyor. Oyuna ilk başladığınızda tamamen çıplak olarak karakteriniz ile karşılaşacaksınız. Elinizde bir taş parçası ve birkaç paçavrayla birlikte ıssız adaya düştüğünüzü düşünün. Evet, yapımcılar oyuncuların tamamen kendi hayal güçlerine göre geliştirecekleri bir oyun yaratmaya çalışmış.

Oyunda temel amacınız ise hayatta kalabilmektir. İlk olarak size verilen taş parçası ile çevrenizde bulunan ağaç ve diğer nesnelerden tahta parçaları toplamanız, ilkel bir balta yapmanız ve hayvan avlamanız gerekiyor. Ancak oyunda tek rakibiniz doğada bulunan canlılar değil. Diğer oyuncularında sizin gibi hayatta kalmaya çalıştığını unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Rust İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.