Sahadan

Son Sürüm

Sahadan uygulamasını iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyerek başta futbol olmak üzere sporu yakından takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 70.8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 393
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Canlı Maç Sonuçları Uygulaması

1/5, Toplam: 1 kişi

İddaa oynayan, maç sonuçlarını merak edip devamlı bakan futbol sevenlerin hemen hepsinin bildiği sahadan.com sitesinin ios işletim sistemli cihazlar için geliştirmiş olduğu bu uygulama ile artık gerek futbol olsun gerekse basketbol olsun bütün maçların sonuçlarını, kaç-kaç olduğunu anında öğrenebileceksiniz.

Sadece futbol ve basketbol maçları ile ilgili güncel sonuçlar değil bunların yanında takımların geçmiş maçlara ait maç sonuçları ve maç bilgileri ile gelecek maçların fikstürlerini de bulabilirsiniz. Ayrıca bu söylediklerimiz sadece Türkiye için geçerli deği. İddaa bülteninde bulunan bütün maçlara ait maç sonuçlarını ve maç bilgilerini öğrenebilir, oynana maçların hangi sonuçta olduğunu görebilirsiniz.

Sahadan uygulamasında oynanan maçlarda eğer gol olursa bu sesli bir şekilde bildirim şeklinde size bilgi veriliyor. Ama isterseniz oynanan maçlar içinde sonucunu merak ettiğiniz maçları işaretleyerek sadece bu maçlarda gol olduğunda size bildirmesini de sağlayabilirsiniz. Bu uygulamada bütün bunların yanında At yarışlarını, takımlara ait detayları, oyuncu bilgilerini, iddaa bülteninde verilen oranları, anket sonuçlarını ve bütün bunlarla ilgili haberleri öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Sahadan İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.