Samsung Flow İle Samsung Cihazlar Arasında İçerik Paylaşımı Yapılacak!

Samsung Flow isimli yeni içerik paylaşım sistemi sayesinde Samsung akıllı telefonunuzdaki içeriği Samsung tabletinizde yada televizyonunuza aktarabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İçerik Paylaşım Sistemi Samsung Flow

Samsung tarafından yepyeni bir servis tanıtıldı. İçerik paylaşım sistemi olarak adlandırılan bu sisteme Flow ismi verildi. Samsung Flow ile birlikte bütün Android‘li Samsung cihazlar arasında içerik paylaşımı yapılabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung’un Android işletim sistemli akıllı telefonları, tabletleri, televizyonları ve diğer akıllı cihazları arasında iletişim kurmayı sağlayan ve içerik paylaşmayı sağlayan Samsung Flow sistemi resmen tanıtıldı.

Hızlı ve kolay bir şekilde içerik paylaşmayı sağlayan Samsung Flow, bir kaç adımda Samsung telefonunuzdaki içeriği tabletinize yada televizyonunuza aktarmanızı sağlıyor. Örneğin bir oyun oynuyorsunuz yada bir video izliyorsunuz, bu oyunu yada videoyu ister tabletinize ister televizyona aktarabiliyorsunuz.

Samsung Flow

Samsung cihazlar arasında veri aktarımı sağlayacak olan Flow sistemi sayesinde gelen aramaları dahi tabletinizden yada bilgisayarınızdan cevaplandırmak mümkün olacak.

Samsung yakında Flow sistemi sayesinde bütün Samsung cihazları kontrol etmeyi başarabilir. Bakalım zaman neler gösterecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Flow İle Samsung Cihazlar Arasında İçerik Paylaşımı Yapılacak! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.