Samsung Galaxy Note 3 Almak İçin Nedenler?

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy Note 3 Almalı Mı Almamalı Mı?

Samsung‘un phablet yani tablet telefon sınıfının son gözdesi olan Galaxy Note 3 bütün dünyada olduğu gibi Türkiye‘de de satışa çıktı ve büyük bir ilgi ile karşılaştı. Kimileri neden Galaxy note 3 alması gerektiğini çok iyi biliyorken kimileri de neden Galaxy Note 3 almalıyım diye kendisine soruyor? Bizde kendine bu soruyu soranlara cevap niteliğinde bir yazı hazırladık.

Sponsorlu Bağlantılar

Tablet telefon kavramını ilk ortaya atan Samsung, hala pazarda tek ve kimse boy ölçüşemiyor. İlk Galaxy Note modelinde Galaxy Note 3’e kadar inanılmaz bir gelişim gösteren cihaz hali hazırda milyonlarca mobil kullanıcının vazgeçilmezi konumunda.

Daha büyük ekranlı bir cihaza geçmek, Galaxy Note 2’den Galaxy Note 3’e geçmek yada ilk defa bir Galaxy Note 3 sahibi olmak için karar veremiyorsanız size fazlasıyla yardımcı olacak bu yazımıza göz atın. Neden Glaxy Note 3 sorunuza bu yazımızda cevap bulacağınızdan eminiz.

Ayrıca bakınız: Galaxy Note 3 İnceleme

Galaxy Note 3

Neden Galaxy Note 3?

Galaxy Note kullanıcılarının cihazdan menuniyeti üst düzeyde. Araştırmalar gösteriyor ki Galaxy Note alanlar hiç pişman olmamış.

Milyonlarca uygulamanın bulunduğu Google Play Store’da hiçbir kısıtlama ve sınırlama yok. Üstelik bütün oyun ve uygulamalar daha büyük ekranda kullanma şansı.

Android işletim sisteminin bütün nimetlerini Note 3 teknolojisi ile birlikte kullanılması eşsiz bir deneyim sunuyor.

Tasarım harikası bir cihaz olan Note 3’ün malzeme kalitesi oldukça iyi. Üç farklı renk ile gelen Note 3 sizi özel hissetmenizi sağlıyor.

Çok güçlü bir donanıma sahip olan Note 3, işlemcisi ve grafikleri ile ileri seviye kullanıcı deneyimi sunuyor.

Mobil cihazların en büyük sorunu olan pil sorunu Galaxy Note 3’e uğramamış gibi. Güçlü pili ile çok uzun saatler boyunca size hizmet ediyor.

Mükemmel kamerası sayesinde hem video hemde fotoğraf konusunda bütün beklentilerinizi karşılayan bir cihaz. Yüksek çözünürlüklü multimedya özellikleri ise en özel anlarınızı kayıt altına almayı başarıyor.

En hızlı kablosuz bağlantı Galaxy Note 3 ile birlikte hayatımıza girdi. Son teknoloji kablosuz bağlantı özellikleri ile jet hızında bağlantı deneyimi sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Samsung Galaxy Note 3 Almak İçin Nedenler? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.